info@nordicevents.lv
+371 22305505
PASĀKUMU ORGANIZĒŠANA
Pilna servisa pasākumu aģentūra
NORDIC EVENTS specializējas dažādu pasākumu organizēšanā, sākot no privātām ballītēm un dzimšanas dienām līdz prezentācijām, konferencēm un korporatīviem pasākumiem. Mūsu komanda palīdzēs neapjukt plašajā izvēlē un nodrošinās labākos risinājumus, lai pasākumu padarītu tiešām aizraujošu un neaizmirstamu.
Process
Idejas izstrāde
Projektu vadītājs tikšanās laikā pārrunās visas Jūsu idejas un vēlmes. Pēc tam mūsu komanda apspriedīs labākos risinājumus un iespējas, lai realizētu Jūsu ideju.
Projekta apstiprināšana
Mēs prezentējam projekta ideju, apspriežam nepieciešamos labojumus, ieplānojam papildus tikšanās, ja tādas nepieciešamas. Izrakstām rēķinu un pēc iemaksas veikšanas sākam strādāt.
Pasākuma realizēšana
Mēs piesaistām visus nepieciešamos darbiniekus, māksliniekus, dekorātorus, rezervējam telpas. Pasākuma dienā mūsu darbinieks kooridinē visu notiekošo, lai viss notiktu pēc plāna.
Atgriezeniskā saite
Pēc pasākuma pārrunājam detaļas, lai saprastu, vai viss ir noritējis pēc plāna, apzinātu detaļas, ko iespējams uzlabot un sniedzam gala atskaiti.
Izmakas
Piedāvājums MINI
Nelielām ballītēm (dzimšanas dienām, korporatīviem, prezentācijām, veikalu atklāšanām, u.c.)
Mēs palīdzam saplānot pasākumu, piesaistam speciālistus un nododam Jums gatavu projektu.
no 250 EUR
PASŪTĪT
Piedāvājums STARTS
Korporatīvi, kāzas, dzimšanas dienas, tematiskās ballītes u.c. pasākumi.
Mēs izstrādājam pilnu projektu, piesaistam speciālistus, izveidojam projekta tāmi, sekojam līdzi projekta izpildei un pēc vajadzības piesaistam arī koordinātoru, kas pasākuma laikā seko līdzi visai pasākuma norisei.
no 500 EUR
PASŪTĪT
Papildus pakalpojumi
Dekorēšana, foto būda, 360 video platforma, bārs, izklaides elementi, foto zonu izveide, vizuļojošais fons, meistarklases, nepieciešamo darbinieku piesaiste u.c. pakalpojumi
pēc vienošanās
PASŪTĪT
Kāpēc izvēlēties mūs?
  • Atbildība
    Strādājam ar nozares speciālistiem, lai nodrošinātu labāko servisu mūsu klientiem, nodrošinātu pakalpojumus noteiktajā laikā un sekotu līdzi izpildes procesam.
  • Projektu vadītājs
    Mēs piesaistam konkrētu projektu vadītāju Jūsu pasākumam, kas seko līdzi tā izstrādei, norisei un konsultē Jūs par visām detaļām un iespējamajām izmaiņām.
  • Pieredze
    Darbojamies pasākumu nozarē jau vairākus gadus, tāpēc lieliski izprotam mūsu klientu vēlmes un piedāvājam labākos risinājumus.
+371 22305505
info@nordicevents.lv